Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenlegi telefonom nem...

Jelenlegi telefonom nem akarja lejatszani a youtube videokat. Adobe flash playert keri hogy toltsem le. Hogyan es mikent tudnam megoldani a problemat?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 610 telefonom van. Termeszetesen probalkoztam letolteni hozza valot, de eddig egy Sony Ericsson xperia m volt ennel is oregebb raadasul android
2016. máj. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Boa Browser,

Dolphin Browser

Sajnos natívan sose fogja támogatni az Adobe mobilra.

2016. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha felmész a youtubra, akkor felajánl egy csomó videót. Ha ezek közül választasz, akkor azt se játssza le?

Ja és mi a probléma az Adobae Flsh playerrel? Hogy jön ehhez a régi telefonod?

Különben nem minden videót lehet lejátszani mobiltelón. Tőlem is kérte, hogy töltsem le. Le is töltöttem, amelyiket ajánlotta, de kiírta hogy nem kompatibilis. Ezzel letudtam, mert többet nem kéri. Sztem a hibaüzenetek nem mindig valósak, mert annyi nem is férne bele a telóba. Inkább sablonszövegek.

2016. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy jon ide a regi telefonom, hogy jelezzem, teljesen laikus vagyok telefonok teren. Azert is kerdeztem ra, mert sajnos a telefonom nem ajanl fel semmit. Egyszeru zenei videot probaltam megnyitni, ami alatt csak hatter van, tehat ezert is dobtam fel a kerdest, hatha vki rendelkezik e fajta tapasztalattal. De akkor probalkozom es nezegetem oket egyessevel.. Elsonek koszonom
2016. máj. 25. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Válts át mobile kompatibilis oldalra: [link]


https://www.youtube.com/html5


Frissítsd a böngésződ.


Használj másik böngészőt.


Használj hivatalos YouTube alkalmazást. (Ha van WP-re, nem tudom)

2016. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!