Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az android és...

Mi a különbség az android és a Windows Phone között? Melyiket jobb megvenni?

Figyelt kérdés
Köszi
2016. máj. 27. 07:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A windows phone rovidesen kihal, hiaba probalna a Microsoft az ellenkezojet bizonygatni. Korlatozott app-keszlet, alig par tipus ami meg gyartasban van, kb. 4%-os piaci reszesedes. Kell ez neked...?
2016. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Windows Phone-om van, próbálok megszabadulni tőle, de sajnos épp másra ment el egy nagyobb összeg... alig várom, hogy visszaálljak Androidra.
2016. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 27. 08:18
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1 ev utan, pont a garancia utan kipurcant. Hasznaltam aztan csak elsotetult es probaltam bekapcsolni. Ez a szoveg jott be: unable to find a bootable option vagy valami ilyesmi. Hard reset nem segitett, semmilyen felkialtojel nem jott be. Szerviz se tudott mit kezdeni vele.

Mint kiderult a microsoft cseszte el a frissitest es akkotiban egy csomo lumianak annyi lett. Amugy lumia 520 volt. Szerettem.

Most androidom van de ki nem allhatom...

2016. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy nincs rá annyi app az áruházban, de ez idővel változik. Én soha nem akartam androidos telefon, bár környezetemben, családomban csak az van, de egyszerűen nem tetszett. Most van egy Windows Phone-om és soha nem vélnék meg tőle. Nekem sokkal jobban tetszik a felépítése, működése és szerintem sokkal stabilabb is. Neten egy meg ezer oldalt találsz erről, képeket, videókat. Keresgélj, ha nem tudsz dönteni.
2016. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Alain Delon ***** válasza:
Nekem a tableten van 'droid, és épp ezért nem használom (használtan vette, hogy legyen egy ilyen vackom). A környezetemben két embernek van Windows Phone-ja, és teljesen meg vannak vele elégedve. De épp ma olvastam a Geeksen, hogy felhagy a telefonokkal a Microsoft.
2016. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tény és való, hogy nincs rá annyi app az áruházban, de ez idővel változik."


Ez igaz. A fejlesztők megnézik a 80% fölé kúszó Android-eladásokat, meg az 1% alá süllyedő Windows Phone-eladásokat, és döntenek. Csak nem úgy, ahogy gondolod :)

2016. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen, már olvasható a neten, hogy a nokia android rendszerre fog állni.
2016. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
4# Konkrétan miért nem szereted az androidost?
2016. máj. 27. 09:30
 10/23 A kérdező kommentje:

5# Teljesen laikus vagyok, így csak kérdezgetni tudok, de sokszor a válaszokat sem értem, mert nem laikusnak magyarázzák el.

Szóval nézelődnék, csak ennek csak úgy van értelme, ha már többet tudok a mostani infóimnál.

2016. máj. 27. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!