Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az android és...

Mi a különbség az android és a Windows Phone között? Melyiket jobb megvenni?

Figyelt kérdés
Köszi
2016. máj. 27. 07:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a hozzászólásokat.
2016. máj. 27. 09:33
 12/23 anonim ***** válasza:

meg a Nokia idejeben vettem Lumia 720-at, es mai napig tokeletesen megy. akkor meg volt benne nemi remeny.

miota atvette az MS sajnos romlik a WP minosege.

2016. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Alex Fly ***** válasza:
45%

Egységsugarú átlagfelhasználó számára kábé mindegy, hogy az adott készüléken milyen oprendszer ketyeg. Gyakorlatilag mindegyik ugyanazokat a szolgáltatásokat nyújtja, csak esetleg az implementációban van különbség. Egy konkrét esetben viszont már az egyéni igényektől függ, hogy az adott felhasználási területre melyik a jobb választás. Ha valaki a Microsoft ökoszisztémát használja és ebbe szeretné integrálni a mobilját, akkor erre Android esetén is megvan a lehetősége, de WinPhone esetén ez jóval egyszerűbben és quasi automatikusan megvan. A Google-univerzum esetén ugyanez fordítva...

Ha valaki szereti a rendszert buherálni, a legutolsó bitekig személyre szabni, az biztosan nem fog jól járni egy zárt Windowssal. Ha viszontnemért hozzá és nem szeretné, hogy egy tudatlanságból vagy meggondolatlanságból elkövetett módosítással esetleg csökkentse a rendszere teljesítményét, annak nem egy opensource, teljesen szabadon módosítható droid az ideális.

2016. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
az én véleményem szerint android(no samsung)
2016. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Miért ne Samsung?
2016. máj. 27. 15:32
 16/23 anonim ***** válasza:
Rossz az ár érték-arányuk, főleg az alsó- és középkategóriában, a konkurenciát jobbat kapsz annyi pénzért.
2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi.

Sony, LG, Asus, Acer közül melyiket ajánlanátok?

2016. máj. 27. 19:12
 18/23 anonim ***** válasza:
Sony vagy LG. A masik ketto biztosan jo alaplapokat gyart meg laptopokat, de telefont nem.
2016. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%

1. lg

2. sony

3. asus

4. acer

2016. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Sony vagy LG. Értem. Rendben van. Köszönöm mindenkinek.
2016. máj. 27. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!