Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy törött kijelzőjű iphone 6...

Egy törött kijelzőjű iphone 6 plusz (fehér 16 gb telenoros) mennyit ér kb?

Figyelt kérdés
Apukám nekem adta,mert neki így már nem kell,de nekem se mert semmit nem látok rajta a törésektől.Inkább eladnám és vennék rajta valami más telefont.Semmi baja nincs,mindene tökéletesen működik,csak hát ugye a kijelző törött.Mennyi lenne a reális ár érte és hol lenne érdemes meghirdetni?
2016. máj. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem olcsóbban kijössz,hogyha megcsináltatod ezt. de ha mégsem akarod ezt a telefont,akkor csak kérdezd meg,hogy mennyibbe lenne megcsináltatni. és akkor azzal reálisabban tudsz számolni,hogy mennyit érhet így
2016. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
2016. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van össz. 14.000 Ft spórolt pénzem tehát ez nem opció.Meg amúgy sem szeretnék ekkora telefont.
2016. máj. 27. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnézed aprón, hogy mennyit kérnek egy használt, hibátlan 6 pluszért, abból levonsz 50-60 ezer forintot (ennyi a képernyőcsere), és amit kapsz, annyit ér a telefon. Nem kizárt, hogy el lehet adni aprón.
2016. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!