Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van Sony Xperia Z2...

Valakinek van Sony Xperia Z2 telefonja?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy frissített e 6.0-ra. Papíron már áprilisba kiadták, de azóta se frissült a telefonom, próbáltam gépen ott se, feltörni meg nem akarom, mert garanciavesztés...

2016. máj. 27. 12:27
 1/1 s55 ***** válasza:

Igen, én se kaptam még 6.0-ás updatet.. De akkor neked ugye már az 5.x-es Android van rajta? Csak mert gondoltam, hogy lehet azért nem frissített, mert először az előző updatet kellene felraknom...

Egyébként sok helyen már kint van, de simán lehet, hogy Magyarországra még nem adták ki. Én még kb 1 hónapot várok aztán megpróbálkozok "kézi" frissítéssel, mivel ilyen általános verzió már van kint Z2-re.

2016. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!