Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S3-ban van...

A Samsung Galaxy S3-ban van giroszkóp? Ha igen megéri megvenni Vr videókhoz és Játékokhoz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vanni van csak már baromi régi modell.
2016. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
35 ezerért vettem karcmentes állapotú S4-et, így szerintem nem kérdés hogy S3-at megéri-e venni, szerintem nem.
2016. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek a telefonoa VR szemüvegek közel sem olyan jók, mint egy rendes, pl. Oculus. Én ezért nem is költenék rá, ami viszont szerintem szóba jöhet egy pár szár forintos Google Cardboard, amivel az aktuális használatban lévő telefonodat tudod használni.
2016. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem rendes Vr szemüveg van 5000 Ft-ért és mégsem bírom használni a Samsung Galaxy Young 2 telefonomon mert nincs benne giroszkóp.
2016. máj. 28. 06:46
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor inkább S4-et vegyek mint 3-at?
2016. máj. 28. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!