Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone5 vagy huawei p8lite?

Iphone5 vagy huawei p8lite?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom eldonteni hogy melyik telefont vegyem meg.
2016. máj. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Egyiket se!

Gyűjts még egy kis pénzt és vegyél egy iPhone SE-t.

2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ezek a választási lehetőségeim, szóval a kettő közül kell mondani, köszi
2016. máj. 27. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Írjál már nekünk valami okosat. Ki vagy, mit akarsz, mik az elvárásaid.

Írnánk valamit. De hogy alma vagy p.cs legyen a telefon hátulján, ez mindennek a legalja.

2016. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1.Akkor már vegyél nekem egyet.

Kérdésre:

Én az Iphone 5-t ki is lőném mert elavult.A Huawei P8 Lite-nak az aksija gyenge,a fényereje és a kijelzője se a legjobb és elég hiányos telefon(számomra az OTG és az infra fontos)ezért ebbe a kategóriába inkább Xiaomi Redmi 3 ami mindenben jobb.(frissítés az sose volt a Huawei előnyére de az MM-t még megkapja míg a Xiaomi régebbi telefonjai is megkapták/megkapják)De inkább írd le mik az elvárásaid mert ha az alsó/középkategória akkor a nagy gyártók fejetősek,a Huawei meg számomra már kiszállt a jó árazók közül.De ha kötsz kompromisszumokat akkor a P8 Lite.

2016. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!