Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet visszavonni vásárlást...

Lehet visszavonni vásárlást itunes-ról?

Figyelt kérdés

A vásárlási adataim között mikor kérte a hitelkártya adatait én véletlenül, figyelmetlenségből a bankkártya adatait adtam meg, azt hittem azt is lehet...és el is fogadta érdekes mód,de mikor megvettem egy zeneszámot itunesról (0.99euro) onnantól nem tudtam rájönni mitől nem enged semmit pl frissiteni meg letölteni... és ugye rájöttem hogy ez gond..

Tartozás összege: 0.99euro

Ezt hogyan tudom visszavonni ? ezt ha valaki leirná nagyon megköszönném! csak nyugtass meg hogy lehet!

mert ha én kitöltöm most helyesen a hitelkártyám adataival el is inditja a számlaforgalmat így egy 100.000ft os hitelkeret is életbe lép mivel addig amig inaktiv nem számit semmit a telefonom mellett de ha használom egy csomó kölcséget rámnyömnak! PLS PLS



2016. máj. 27. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Nem igazán
2016. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ez mi ha nem ez amiről beszélek?

2016. máj. 27. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek kérdezed ha tudod a választ??
2016. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te meg ahelyett hogy ide irnál lécci húzzál már el innen
2016. máj. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen 😂😂😂
2016. máj. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mellesleg ha érdekel SIKERÜLT a problémámat megoldani... :DD ezt benézted lúzer
2016. jún. 1. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel? 😂😂😂😂
2016. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!