Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek volt már olyan...

Koi Erik kérdése:

Valakinek volt már olyan problémája Lumia 520-al hogy bekapcsolt a repülőgépes üzemmód és nem lehetett kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már második Lumia 520-as telefonommal történt az, hogy egyszer csak bekapcsolt magától a repülőgépes üzemmód és nem tudom kikapcsolni. Ha a beállításokban akarom kikapcsolni akkor vissza bekapcsol. Ha pedig abban a gyors beállításban vagy miaz ahol lekell húzni felülről azt a valamit(bocsi a hülye fogalmazásért:D) akkor pedig elkezd ki-be ki-be ki-be kapcsolni. Már kicsit elkeserít, hogy sehol nem találtam választ és meg se tudtam csinálni:/ Válaszaitokat előre köszönöm!

2016. máj. 28. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Valahol én is olvastam régebben, ez egy típus hiba, én hardver hibára gyanakszom. Nekem 2,5 éves, eddig még bírja. Gyakori hiba szokott még lenni, az unnable tó find bootable error. Ekkor a memória chip szart be, el se indul az oprendszer ilyenkor.
2016. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!