Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vélemény?...

Huawei p8 lite vélemény? Érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés

Most gondolkozok egy ilyen készüléken, nem tudom hogy mennyire strapabiró.

Sok tesztet néztem és mindeggyik videóban jó dolgokat mondtak róla.

És emmelé szeretnék még venni egy okosórát Huawei Talkband B2.

Szerintetek jó választás lenne, megérné ?



2016. máj. 29. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Nekem ilyenem van,nagyon szeretem. Igaz,nincs meg sok ideje,de eddig egyszer sem fagyott le,és gyors. A billentyűzetét a Samsung telefonom után meg kellett szoknom. És nagyon szép képeket csinál.
2016. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%-ig ajánlom! Volt már pár telefonom, de egyikre se mondtam volna ezt soha! Sajnos az előző telefonom, Huawei G620s fél éven belül felmondta a szolgálatot, a szervízben sem tudták megmondani mi baja, drága lett volna javítani, így kellett egy új telefon. Emiatt tartottam újra Huawei mellett dönteni, de nem bántam meg, egyszerűen tökéletes. Januárban vettem, gyors, nem akadozik, nem fagy be soha. Külsőre is tetszetős. Én nyúzom egész nap, így naponta töltenem kell, de ahhoz képest kifejezetten jól bírja az akksija. Gyönyörű kijelző, szép képeket csinál. Belső tárhelye bőven elegendő, SD kártyával meg aztán hajjaj! Nagy előny, hogy SD kártyára telepíthetőek az applikációk. Egy szó, mint száz, erősen ajánlom!
2016. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már lassan 10 hónapja nyúzom ezt a telefont, és megmondom őszintén amennyire kételkedtem benne, annál jobban megszerettem. Szinte mindent visz amit el tudsz képzelni, nagyon szép, strapabíró telefon. Én flip-flop bőrtokban tartom mert féltem a képernyőt és sajnos sokat ejtettem le, meg hát rám folyt rengeteg víz egy kisebb munkahelyi baleset miatt, és a telefonom vizesen is bírta, de lehetőleg senki ne tesztelje így azért, nekem ehhez mázli kellett. Egyszer sem fagyott le, gyönyörű képeket lehet vele csinálni, a hangzása is megfelelő és könnyen kezelhető. Előtte Samsungom volt picit eltartott egy ideig mire hozzászoktam, mert picivel másabb, de én azt mondom könnyen kezelhető, csak szokni kell. Hallottam egy munkatársam mesélte hogy vannak hibás szériák amiknél előfordul lefagyás meg vibráló képernyő, de eddig rajtam kívül 2 ismerősömnek van ilyen telefonja, egyik tavaly szeptemberbe vette a másik meg idén februárba és eddig ők is csak dicsérni tudják. Én nyugodt szívvel merem ajánlani.
2016. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsi az aksija és a kijelző fényereje nem a legjobb

ha nem mobilnetezel és nagyobb aksijút akarsz akkor a xiaomi redmi 3 jobb választás

de a saját árkategóriájában szolgáltatónál bestbuy

2016. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mennyibe kerül de a Samsung Galaxy A5 2016 jobb nála.
2016. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Any....D jobb!! Túlárazott vacak az, míg ez a mai napig az 50-60 ezres árával leveri azt
2017. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!