Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 16- vagy 62GB?

IPhone SE 16- vagy 62GB?

Figyelt kérdés

Érdekelne melyik Apple iPhone SE telefon verziót érdemesebb valasztanom a 16- vagy 64GB kapacitású tárhellyel szereltet.

Jelenleg egy nem bővíthető 16GB-os androidos telefonom van, amit több mint 2 éve használok, és még sosem volt gondom a tárhelyel.

Javaslatok? Tippek?



2016. máj. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Naponta ezerszer megkérdezik, hogy elég-e a 16GB vagy vegyenek nagyobbat. És még mindig az a válasz rá, hogy döntsd el magad. Mi nem tudjuk, hogy neked elég lesz-e a jövőben vagy nem.
2016. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én sem tudom!

16GB-osat nem mernék már venni, az ideális 32-es meg nincs, a 64-esért meg sokat kéne pluszban fizetni...

2016. máj. 30. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A 16GB-bol 5 GB az iOS, szoval 11GB marad. Az eleg ha nem nagyon videozol, vagy ha videoznal is atmasolod rendszeresen a gepre.

De en szemely szerint 64GB-ost vennek, mert pl lusta vagyok.

2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a 16 GB, de ezzel általában egyedül vagyok, így is van 2-3 Gb szabad hely.
2016. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4K vodeófelvétel mellett a 64gb- os verziót érdemes megvenni.
2016. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már eldőlt a kérdés, ugyanis mivel sajnos a 16GB-os asztroszürke modell nem volt kapható kénytelen voltam a 64-eset venni. Nem bántam meg, mert pár hét alatt sikerült 20GB-ig rakni!

Megjegyzem használok felhő- és stream szolgáltatásokat, tehát a videók csak bizonyos ideig foglalják a tárhelyet. Ugyanakkor elég sok alkalmazás is fent van, pár játék, köztük a GTA SA (1.63 GB). Szóval szerintem aki teheti az mindenképpen a nagyobbikat vegye, nem fogja megbánni, sokkal kényelmesebb úgy használni, hogy nem kell a tárhely miatt aggódni.

2016. aug. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!