Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Melyik éri meg jobban? Iphone 6s plus vagy samsung galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik min a kettő telefon az iphone egy kicsit jobban csak félek hogy kevés a 2 giga ram az iphon-ban míg a samsung-ban 4 giga van. Láttam olyan videókat ahol az iphone sokkal gyorsabb volt de láttam olyan videókat ahol a samsung volt a gyorsabb. meg még attól félek hogy az appstoreban túl kevés az ingyenes alkalmazás vagy nem tudom hogy mennyi az ingyenes de azt tudom hogy androidon van pár ingyenes

2016. máj. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél óránként lehet kérdést kiírni.


Egyébként én a Samsungot venném, Androidra rengeteg az ingyenes alkalmazás, és véleményem szerint az Apple termékei alapvetően igencsak túlárazottak.

2016. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"Fél óránként lehet kérdést kiírni."

Igen, de nem mindig ugyanazt.

2016. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te agyon iskolázott első válaszadó az nem énvoltam!
2016. máj. 29. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha hosszabb távra tervezel, akkor iPhone.
2016. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmivel sem tart tovább az iPhone mint az S7-es. Sőt, úgy általában a Samsungok. Hidd el. Még az S3-om is működik rendesen, az unokám által fölhöz vágott Note 2 is, bár az üveg eltört. Van pár Samsung a családban, tudom miről beszélek. A különbség annyi hogy nem ócsárolom az iPhone-t.

[link]

Három S7-es van és baromira elégedettek vagyunk velük.

2016. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami pedig a gyorsaságot illeti, a képernyő felbontás miatt a 6S gyorsabban tölt be játékot, pár mp-el. De én azt simán beáldozom a szebb, kontrasztosabb képért, és a jobb kameráért.
2016. máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!