Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott Samsung Galaxy S5 mi...

Beázott Samsung Galaxy S5 mi lehet a baja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vízbe bele mártottam kb 3 mp-re vagy még annyira sem. kicsit be hülyült... gondoltam ez a viz miatt van, hogy ugye rá ment a kijelzőre a víz. De inkább megtöröltem és szét is szedtem... Mikor szétszedtem akssin volt 1 - 2 csepp víz gyorsan letöröltem. és ki vettem az akksit és áttöröltem az egészet.. Mikor vissza tettem az akksit nem kapcsolt be probáltam párszor de csak rezget egyet és ennyi... utána sajnos rá dugtam a töltőre (tudom, hogy hiba volt)... nem kapcsolodott be nyilván ugyse levettem gyorsan aztán pedig megprobáltam ugy be kapcsolni de akkor már az akksi is adott ki vmi fura hangot... elkezdett fujni vagy nem tudom... probálgattam utána még párszor be kapcsolni de semmi.. aztán egy idő után már semmit nem csinált semmi rezgés semmi.. ugy h hagytam 1 napig száradni.. fel raktam töltőre akksi nem adott ki semmi hangot... bekapcsoltam és NINCS KÉP de a MENÜ és a VISSZA gomb világit és érzékeli ha töltőre dugom és az ujjlenyomatot is. Mi lehet akkor a baja miért nincs kép? full fekete a képernyő!
2016. máj. 30. 18:32
 1/5 anonim válasza:
Szia! Kapcsold ki! Tedd ki a napra még holnap is. Ki fog száradni és ugyanúgy működni fog.
2016. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi eéőször nem olvastam végig :D hát így mindjárt más.. Lehet kijelzőcsere lesz ebből.
2016. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is mert am érzékel meg minden csak full fekete képernyő :/
2016. máj. 30. 18:54
 4/5 A kérdező kommentje:
előbb is fel oldottam vhogy be jutottam a kamerába... Elkezdtem nyomkodni a hangerőszabályzót és csinálta a képeket...
2016. máj. 30. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy a víz megtudja őlni a kijelzőt?
2016. máj. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!