Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iPhone 6s (64gb)...

Szerintetek iPhone 6s (64gb) vagy Galaxy s7? Új telefont szeretnék hosszú távra kb.3-4 évre.

Figyelt kérdés
Jelenleg galaxy trend plus-om van több mint 1 éve, és nem a legjobb állapotban van.. egyik barátnőmnek galaxy s7-je van, pár percet volt a kezemben de nagyon jó volt, iphone 6s még nem a kezemben csak 5s.. Valaki tudna segíteni?
2016. máj. 30. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távra az Iphone, 1-2évre a galaxy s7.(ha azt nézzük mennyi pénzt busz el)
2016. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan iPhone! Nem mondod komolyann hogy androidot akarsz venni!

Apropo, nem a fogasa szamit hanem a szoftver es a tamogatas.


iPhone = monden honapban update, komoly tamogatas, nem vicc.


android = ha mar 10 millioan kiabalnak hogy valami nem megy akkor beszolnak hogy nekifogtak ellenorizni hogy tenyleg hibarol van-e szo.

2016. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én s7et ajánlom. Iphone-nal halálra fogod unni magad, ha pl. 4 évig kellene használnod.

S7 is menni fog gond nélkül 4 évig és ott legalabb tudod majd témázni a kezelő felületett pl.


Oké, hogy istenitik az iost, de iszonyat unalmas, és zárt az egész.

2016. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
:-) tényleg unalmas hogy nem fagy le, nem kell cache-t üriteni, semmit nem kell bibelődni vele hogy jól müködjön évekig!
2016. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a lefagyásos butaságot...

Megrögzött almafanok fikázása ez.



S7 nem fog fagyni.

Androidot nem kéne egy sz.rnak beallítani allandoan, mikor az ios-al kerül szembe...

2016. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én most vettem iPhone SE-t. teljesen meg vagyok vele elégedve. i4-ről váltottam, azt 5 évig használtam, így ideje volt már a csere. Nekem i6/s túl nagy így nagyon örültem mikor kiadták az SE-t. hardver félig megegyezik szóval azzal nem hibázhatsz nagyot. androidos telefonom még sose volt így arról nem tudok nyilatkozni.
2016. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. nagy esély van rá, hogy i6s lesz :)
2016. máj. 31. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár :(
2016. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!