Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó az iphone 5s...

Miért nem jó az iphone 5s mikrofonos fülessel?

Figyelt kérdés

A következő lenne a gondom. Adott egy Iphone 5s saját earpod-jával amit ha bedugok akkor csak a zene bizonyos sávjait hallom (pl az éneket nem, eltűnik a basszus, egészen olyan mintha több sáv le lenne mute-olva), ha kintebb húzom kicsit akkor szól szépen, de amint elengedem kiesik az aljzatból. Ha sima, mikrofon mentes fülest dugok bele, azonnal tökéletesen szól. Kipróbáltam egy sony mikrofonos fülessel is, ugyan úgy rossz. Ugye a hagyományos stereo 3,5-es jack két kis érzékelő csík van, a mikrofonoson 3. Próbáltam ezt a harmadikat kiiktatni, de nem jártam sikerrel. Valami ötlet?

Vegyek egy új stereo fülest vagy van más megoldás? Nem akarok 10 ezerért komplett dock részt cseréltetni :(

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 30. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én első körben kipróbálnám egy ismerős EarPods-ával.
2016. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!