Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártya miatt nem bekapcsol...

Sim kártya miatt nem bekapcsoló telefon lehetséges? Most akkor konkrétan mi mehetett tönkre?

Figyelt kérdés

Vízbe ejtettem a telefonomat. Hamar felkaptam, alig ért bele, jóformán csak egy pillanatig érte s egyébként csak minimális víz volt. Gyerkőcöm padlóra borult vize, kis tócsában. Ki se kapcsolt először, de pár perc múlva egyszer csak mégis. Kivettem az aksit, de belül egyáltalán nem látszott víznek nyoma. Azért hagytam pár órát szétszedve. Utána megpróbáltam bekapcsolni, erre elkezdett ki be kapcsolni. Magától, folyamatosan, amíg az aksit újra ki nem szedtem. Mindig csak az első pillanatig (márkanév kiirásig) jutott a bekapcsolásban. Utána mérgemben ledobtam az ágyra a párnára, erre bekapcsolt rendesen, s kb 20 percig működött teljesen normálisan. Utána újra ki bekapcsolt, végül semmi. Most be sem kapcsol.

Ami nekem furcsa, hogy át akartam tenni a sim kártyát egy másik telefonba, ami egyébként tökéletesen működik, de evvel a simmel be se kapcsol, kipróbáltam egy harmadik telefonnal is és ugyanez a helyzet. Az a telefon amiben a sim kártya éppen van, nem működik, a sim nélkül viszont igen (kivéve a vízbe ejtett). Ugyanezt játsszák az ázott telo sd kártyájával is. Nekem ez különös, az sd és a sim ázhatott el? De nem is volt a telefon belül vizes, legalábbis láthatóan nem. Valami ötlet?


2016. máj. 30. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!