Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Veletlenul eldobtam a samsung...

Veletlenul eldobtam a samsung galaxy s6-omat es a kijelzo osszetorott es a telefon nem kapcsol be, visszaszerezhtnem e valagyhogy a kepeket a memoria kartyarol?

Figyelt kérdés
Ha bedugom a laptopba akkor az nem erzekeli. A tetejen azonban meg miding vilagit a feny ha toltore teszem akkor pirosan, ha pedig leveszem, keken villog. Nagyon szeretnem visszaszerezni a kepeket a telefonrol, de nem tudom hogy lehetseges e mivel az S6 ban nincsen kulon memoria kartya. Azt szeretnem tudni hogy valahogy megis ki lehet e szedni azt a kartyat amin a kepeket tarolja a telefon, vagy teljesen beepitett es egyatalan nem hozzaferheto? Ha valaki tudna segiteni nagyon megkoszonnem mert nagyon fontos lenne visszakapni a kepeket.

2016. máj. 30. 22:53
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem hozzáférhető, a képek nincsenek felszinkronizálva valahová?

(Vagy szerviz persze)

2016. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nincsenek. A kartya akkor annyira be van epitve vagy?
2016. máj. 30. 22:56
 3/7 A kérdező kommentje:
A szervizben ki tudnak szedni? Mert azt nem tudom hogy annyira be van e epitve hogy meg ok sem tudjak kiszedni.
2016. máj. 30. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A memória az be van építve a telefonba, nem lehet úgy kiszedni, mint egy memóriakártyát. A képeidet csak úgy lehet megszerezni, ha megtudják javítani a telefonod. (szerintem)
2016. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zombienyul válasza:
Szia nagyon sajnálom, ami történt és segíteni sem tudok. Nagyon Samsung G. S6 függő vagyok, azaz álomtelefonom, így szeretném megkérdeni, hogy milyen magasról esett le, illetve mekkora ütést kapott, hogy ilyen szinten eltört? Mert a leírtak alapján elég gyenge telefonnak tűnik :S
2016. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudnám hogy lehet véletlen eldobni :D szar helyen pattant az ágyon?
2016. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat az a helyzet hogy nagyon magyaraztam es hadonasztam mikozben a kezemben volt es veletlen kicsuszott es nekivagodott a kerti beton lepcsoknek szoval nem tudom hogy milyen allapotban van a belseje igazabol.
2016. máj. 31. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!