Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Sd kártya üres vagy nem...

"Sd kártya üres vagy nem támogatott" váratlan üzenet miért fordulhat elő?

Figyelt kérdés

32 gigás sd kártya tele zenével meg pár fontos fájllal, ami eddig teljesen jól működött egyszer csak fogja magát és kiírja a telefon, hogy már nem jó.

Átmásoltam egy albumot a gépről a kártyára és amikor visszadugtam a telefonba a fenti hibaüzenetet írja. Visszadugtam a gépbe és azt írta, hogy használat előtt formáznom kell.

kb 25 gigányi zenénél nem szerencsés ha ez többször előfordul, mert egy év a másolás, szóval jó lenne tudni a hiba okát, hogy ne forduljon elő többször. Most is elmegyek itthonról és mivel vonaton utazok, rohadt jókor jött ez a hiba...



2016. máj. 31. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Megsérülhetett a fájlrendszer, de nem biztos hogy tényleg elveszett rajta az adat, csak nem tudja becsatolni a rendszer. Én rádugnám egy Linuxra mit kezd vele.

Gondolom FAT32 azzal meg megbírkózik a linux is, meg ntfs-sel is.

2016. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen márka az az SD?
2016. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Adat nem veszett el, de nem tudtam megnyitni se géppel, se telóval

Márkája kingston, tudom ez sz*r, de nem fogok drágát venni.

2016. jún. 24. 12:09
 4/4 A kérdező kommentje:

ugyan az történt, megint másolhatok újra 30 gigányi fájlt...

senki nem tudja miért fordulhat elő?

2016. aug. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!