Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok TAPASZTALAT alapján 40. 000 Ft-os árkategóriában akkor ha a megbízhatóság a legfontosabb és az, hogy legyen előlapi kamerája is?

Figyelt kérdés
Az sem baj ha a hátlapi kamerája auto-focusos mert abból is elegem van hogy mosott ócska képeket tudok készülni mert nincs benne auto focus. Sajnos az elmúlt egy év során négy olcsó 20 eFt kategóriás telefonnal szívtam meg pedig nagyon vigyázok rájuk és értek is annyira hozzá, hogy ne a használat miatt romoljanak el. Egyszerűen ócska minőségűek a korábbi Nokia hagyományos készülékeimhez képest. Nagyon köszönöm azokat a válaszokat amiket tapasztalat alapján adtok, nem pedig csak vágyak vagy "tudom hogy jó" alapján. Elsősorban Androidos telefonra vágynék mert az van megszokva. Köszönöm szépen!

2016. máj. 31. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos 40 ezres árkategóriába még nincsenek olyan jó androidos telefonok, amik hosszabb távon is gyorsak lennének. Én nemtudom mennyire vagy jóba az ios-el, de már 35-ért ki lehet fogni tökéletes állapotú iphone 4s-t. Annak van előlapi kamerája és megbízható is. Én 2012-től használtam 2015-ig és semmi probléma nem volt vele. Talán egyszer lassult be egy kicsit, de az újraindítás megoldotta.
2016. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vernee Thor okostelefon:

[link]

Részletek a telefonról (tesztek, vélemények, stb):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezen kívül, rengeteg más okostelefon közül tudsz választani a TinyDealon:

[link]

2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nincs bajod a wp-vel lumia535-ot tudom ajánlani
2016. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A WP halott ügy. Doogee X5 pro vagy a vernee
2016. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!