Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz a telefonnak baja, ha...

Lesz a telefonnak baja, ha minden nap ki-be kapcsolom és ki-be teszem az aksit mert a biztonsági kamerám felvételeit sd kártyáról visszanézem minden nap?

Figyelt kérdés

Van egy biztonsági kamerám ami ki van téve a házam elé és mozgásra készíti a felvételeket amit memóriakártyára ment és én másnap reggel mindig minden nap kiveszem a kamerából a kártyát és a telefonomba nézem vissza. Vissza lehetne számítógépen is nézni de egy gép van ,az nem az enyém hanem testvéremé és mindig előtte van. Samsung s3neo okostelefonom van és azon is profin vissza tudom nézni minden nap az előző napi felvételt.


Ez úgy működik,hogy ki kapcsolom a telefont ,kiveszem az akkumlátort,mert csak úgy tudom az sd kártyát beletenni,ha nincs az aksi benne. Kártyát belerakom ,vissza az aksi,hátlap ,telót bekapcsolom és mikor megnéztem a felvételt akkor ujra kikapcsolom,hátlap le,aksi ki,kártya ki,aztán vissza az aksi meg a hátlap és bekapcsolom a telót.

Ez minden nap megismétlődik.


Kérdésem:

Ettől a mindennapi ki-be kapcsolás,aksi ki-be szóval ahogy írtam ,ettől lesz valami baja a telefonomnak vagy ezzel nem romlik semmi a telefonon/telefonban?


Egy éve csinálom így minden nap mert egy éve van meg a kamera is,eddig nem mutatkozott baj a telón csak gondolom megkérdezem már itt amit fentebb leírtam ,mert szerintem nem jellemző az emberekre,hogy így ki-be,akku ki-be kapcsolgatják napo ta a telefonjukat.


Szerintetek lesz ettől baja vagy ezután sem lesz?


Amikor visszakapcsolom az akku kivevése miatt az időt sem kell beállítani mert autómatikusan vissza állítja a hálózat mett arra van állítva.


Köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 1. 18:51
 1/2 Alain Delon ***** válasza:
Az akksi és a kártya érintkezőfelületeinek árthat. Nem a napi ki-bekarásra vannak tervezve.
2016. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit sokat használnak, jobban kopik. Más baja nem lesz. Vagy egyszer leejted, azt annyi.
2016. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!