Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi 3 női telefonna...

A Xiaomi Redmi 3 női telefonnak lett tervezve?

Figyelt kérdés
hosszas keresgélés után találtam egy telefont ami nyújtaná is azt amit elvárok, és formára is tetszik ( a kicsit szögletesebb jön be valahogy) egyedüli hátránya a hátlapja... [link] nem tudom ezzel a hálós kockás dologgal a női közönségnek szánták ezt a mobilt? (férfi vagyok) illetve nem volt még különböző színű telefonom, egyszerű fekete mind és nem tudom élőben mennyire ütne el hogy pl. választom a feketét a sötétszürke hátlappal azon is elég feltűnő ez a szerkezet
2016. jún. 1. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy telefon női vagy férfi. Láttam pár férfitársamat pink telefonnal. Nyugodtan vedd meg, de a fehéren nem áll jó az a hálós kockás, a szürke jól néz ki.
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az aranyon nem áll jól a kockás minta.
2016. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy tök más lenne élőben hiába nézek teszteket csak szerintem ezzel a dizájnnal kicsit mellélőttek kicsit de tudásban meg nagyon eltalálták. hmm
2016. jún. 1. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha van rá pénzed vegyed meg :D
2016. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkabb az eustockrol vedd ott olcsobb
2016. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van hozzá Ipaky tok is.
2016. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg a Pro változatot azon van ujjlenyomat olvasó és sima a hátlapja.


[link]

2016. jún. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
óóó nekem a pro kell! de úgy látom hogy itthon nem forgalmazzák vagy nemtudom mivan egy helyet látok ahol árulják meg még az ára is magas picit akkor várunk
2016. jún. 2. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem kapható hivatalosan az EU-ban.
2016. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!