Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az okostelefon,...

Melyik az az okostelefon, amivel szép tiszta képeket és tiszta videót lehet készíteni. Kb 60ezer forintig?

Figyelt kérdés
Lenovot ajánlotta az eladó, hát nem minősítem a fotó minőségét :(
2016. jún. 2. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

60 ezer forintból szeretnél olyan telót, ami minőségi fotót készít?..


ébresztőőő!...hahó..

2016. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%

iPhone4S, iPhone 5 es iPhone 5S (ha megkapod 60-ert az 5S-t hasznaltan)

a legkozelebb a 60-hoz azt hiszem az iPhone 5 van.

2016. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Mind 8 megapixeles, de nem is ez szamit igazan hanem az Apple minoseg. Ezekbe nem raknak bovli kamerakat mint az androba.

2016. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nekem asus zen2 van és profi képet csinál. 62ezer volt,Németországból. Papir képet is csináltam már róla szerintem profi. Még a szelfi kamerája is vállalható papir képet készit:)
2016. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem kell azért profi fotó minőség, csak azért viszonylag tiszta kép legyen, mint egy egyszerű fényképezőgépé. Rengeteg mobilképet látok pl a facen és sok tiszta is van benne. Nem hinném, hogy mind iphone, azt nem is szeretnék.
2016. jún. 2. 12:04
 6/23 anonim ***** válasza:
Az ASUS Zenfone nem rossz, csak kicsit túlszaturált képet csinál. Egy kis fehéregyensúly állítás után simán veri az iPhone-t
2016. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

egyertelmuen xiaomi redmi3 5pert vagy a 16gbos valtozata a xiaomi redmi note 3pronak ennek 16mpes a kamaraja es tenyleg szep kepet csibal (nekem is ilyenem van) a masiknak pedig 13mpes

[link]

[link]

2016. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%
Pedig az iPhone-on kivul nemigen talalsz jot. Az androidok 99%-a zajos kepet csinal ha nem tokeletes a megvilagitas.
2016. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
de idiota aki iphonet ugyhogy ha vmihez nem ertwsz akk inkabb ne szolj hozza
2016. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

8-as

Ezen behalok! Komoly? Akkor lehet találgatni hogy melyik mivel készült.

[link]

2016. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!