Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri egy iphone 6s 16gb os...

Megeri egy iphone 6s 16gb os keszulek, vagy a 16gb nagyon keves?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem volt iphone-om,csak azert kerdezem.Erdekelne meg, hogy a frissitesek ra, amik jonnek,kotelezoen telepiteni kell? Ha igen, ezek sok helyet foglalnak?
2016. jún. 2. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerepelt már párszor ehhez hasonló kérdés, keress vissza!
2016. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es: ez egy nagyon segítőkész válasz.


16GB-ot nagyon hamar tele lehet pakolni.

2016. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
A 16 az kb 12 gb. Nekem kevés, faternak meg sok.
2016. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én elférek rajta. pedig nekem eddig sszinte nem volt tárhely ami elég legyen de itt valahogy megoldom pedig van 1000+ fotóm. Szükséges alkalmazások és még 5 giga szabad hely.
2016. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már én is válaszoltam régebben egy ilyen kérdésre de akkor megint megteszem.


Ez mind rajtad múlik hogy mennyi Applikációt szoktál használni. Az a 16 GB az kb olyan 11-12, de mivel hamarosan jön az új IOS számoljunk 11 GB-al.

Facebook-Messenger-Instagram-Snapchat ez a 4 app közel 2 Gigát foglal(nekem). 10 perc sima videó kb 1,5 giga. Lassított videó ennek min dupláját foglalja. 4K videó? Konkrétan 32perc videót tudnál felvenni vele úgy hogy semmit nem töltöttél a telefonodra és be is telne a 11-12giga. Képeket is szeretnél gondolom. Sőt a 6s live photosal nem képet hanem mini videókat csinál. Szerintem Zenéket is szeretnél néha néha hallgatni, és azért ha unatkozik nagyon az ember játszani is szeretne. A játékokban sem ritka már az 1-2gigás sőt konkrétan a Real Rcing 3 nekem 2,7 gigát foglal.


Matekozással biztos el lehet férni de Nekem tuti hogy nem menne. Meg Én nem szeretném azt hogy hú gyors valamit meg kellene örökíteni de sajnos nem tudom mivel tele van a telefon és törölgetnem kell a képeket/videokat.

2016. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segitettetek:)
2016. jún. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!