Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e megvenni a Oneplus 2...

Megéri-e megvenni a Oneplus 2 telefont 2016-ban?

Figyelt kérdés

Ringbe tud szállni a most kijött Samsung Galaxy S7-el szemben, esetleg a Huawei Mate 8 vagy P9 telefonjával?

Most néztem, csak 105 ezer forint, ami szerintem egy nagyon korrekt ár érte.



2016. jún. 2. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jo kismobil de egy 100.000es mobiltol miert varod el h annyit tudjon mint 200.000es... d
2016. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt várom el, csak, hogy mennyire tér el használat közben, hogy fele annyiba kerül, mint a másik.
2016. jún. 2. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ennyiert kinai telefon nem fagy le csak a samsungokra jellemzo a lefagyas....
2016. jún. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem egy oneplus 2-m van, pár hónapos, apám pedig vett egy s7 edge-t.


Eddig azt vettem észre, hogy nekem nem volt semmivel sem bajom, ő viszont sokszor panaszkodik.


Nem mondom, hogy ez a létező legjobb telefon, de szerintem nem csak, hogy ringbe tud szállni a többivel, bizonyos szempontból még jobb is néhány telefonnál, de ez ízlés kérdése.


PL: az akksija nagyobb és tovább is bírja, mint a legtöbb telefoné, a kijelző szerintem jó, hogy 'csak' full hd, ennél nagyobb felbontást úgy sem igazán tudsz élvezni ekkora méretben, plusz ez is csökkenti a fogyasztást és növeli a teljesítményt.

A design nálam egy hatalmas plusz, kevés szebb telefont tudnék mondani.

Illetve sorolhatnám még.

2016. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!