Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vagy iPhone SE?

IPhone 5S vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy vajon tényleg jobban megéri-e SE-t venni. Tudom, hogy a 6 processzora van benne és valamennyivel gyorsabb, mint az 5S, de tényleg megéri az a plusz 50-60k ft?

2016. jún. 2. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
6s processzora van. Kamera is jobb. Az SE-t venném
2016. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igem, az SE-t éri meg megvenni!
2016. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+1 SE
2016. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapban persze, hogy az SE jobb, hiszen, több évvel fiatalabb konstrukció, modernebb alkatrészekből...


DE!


Nagyon jó kérdés, hogy megéri e a +40-50%-ot árban. Ez viszont már egyén függő.

- Mennyi időre tervezel a telefonnal? Az SE értelemszerűen tovább lesz támogatott, mint az 5S, de ha úgyis gyakran telefont cserélsz, akkor ez nem szempont.

- Mire használod? ha csak alap funkciókra, akkor az 5S is bőven jó lehet, ha mondjuk az újabb játékok is szerepelnek a palettán, akkor egyértelműen SE

- Fotózni mennyire szokták, milyenek az elvárásaid? Az SE jobb kamerával rendelkezik, ha az fontos, akkor válaszd az újabbat, ha hidegen hagy, akkor az 5S sem egy béna kacsa ezen a téren, azzal is elégedett leszel.


Rengeteg ilyen kérdést lehet még feltenni, és ezeket nem tudja senki más megválaszolni helyetted, mert mindenkinek mások a prioritásai.


Én egyébként most vettem SE-t, az egyik kollégám pedig 5S-t, mindketten úgy érezzük, hogy jól döntöttünk, egyszerűen azért, mert eltérőek az igényeink.

2016. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!