Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 10 mikor lesz elérhető?

IOS 10 mikor lesz elérhető?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy olvastam,hogy az iOS 10 most fog megjelenni pár napon belül! De máshol pedig azt irja,hogy csak összel az iPhone 7-tel jön ki. Akkor most melyik igaz?

2016. jún. 2. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy majd az iPhone 7-tel.
2016. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az iphone 7-el fog kijönni, ez szinte biztos.
2016. jún. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szeptemberben:)
2016. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen most fogják bemutatni(Jun 13 Apple Keynote) De még csak bemutatják. A felhasználóknak szánt verzió majd csak az iPhone 7 (ha egyáltalán ez lesz a neve) megjelenésekor fog a készülékekre elérhetővé válni valamikor szeptember körül.
2016. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 3. 13:05
 6/6 Robi Hegedy válasza:
szeva ezen a linken https://www.youtube.com/watch?v=tISwQZN3yPg ot van video alatt a link amit le kel toltened es le tudod huzni a ios 10 beta verziot nekem is ez van benne es nagyon jó :D
2016. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!