Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 hónapos akkumulátor felpúpos...

4 hónapos akkumulátor felpúposodott és nem is bírja sokáig. Mi a teendő? (többi lent)

Figyelt kérdés
4.hónapja rendeltem elvileg eredeti a akkumulátort a telefonomba már az elején se volt az igazi a kapacitása,nem is nagyon foglalkoztam vele,viszont nem rég a telefonom kijelzője elkezdett kipúposodni nem tudtam mitől és még nem vittem szerelőhöz sem.Nem szoktam szét szedni a telefont...ma viszont szét szedtem és miután levettem a tokot a telefon a hátlapját egyből kinyomta majd levettem és látom az akkumulátor púpos meg van dagadva a kijelzőmet is ez nyomta ki... [link] tőlük rendeltem a kérdésem az h ilyenkor mi a teendő ? ez garanciális hiba? Nem veszélyes esetleg az akkumulátor? Illetve a telefonom valamilyen szinten károsodott mivel kinyomta kijelzőt jelenleg baja nincs de kitudja később lehet ebből kifolyólag akármi szerintem jah és az üveg fólia ami van a telefonon az ketté és repedt a kipúposodás miatt. Valaki segítsen mit tegyek?(e-mail aksi papírjai mind meg vannak amivel bizonyítani tudom h tőlük vettem)

2016. jún. 3. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A rossz töltés miatt púposodik ki egy akkumulátor. Lehet olyan is hogy a töltés jó, de az akkumulátorban egy vagy több cella nem veszi fel az áramot és a többi túltöltődik.


Mindenképp fel kellene venned velük a kapcsolatot, de hogy mit akarnak elismerni vagy megtéríteni a kárból az kérdés. Egy új akksit valószínűleg kapsz.


További használat esetén valószínűleg ki fog durranni az akku.

2016. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !
2016. jún. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!