Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy grand prime 1...

Samsung galaxy grand prime 1 hónap után összeomlik?

Figyelt kérdés
1 hónapos teló, föleg netezésre használtam. Belassult. Erre használtam az avast cleanup ot ( először és utoljára) aminek köszönhetően még lassabb lett, újraindult, majd kiírta hogy a system fálj megnyitása sikertelen vagy vmi ilyesmit, aztán nem müködött a szövegbevitel, kikapcsoltam és vissza, percekbe telt mire be tudtam irni a pint, aztán nem csinált semmit a háttérkép megjelenítésén kívül. Asziittem full bekrepált. Aztán kivettem az aksit. Ugyanúgy lassan töltött be de betöltött végül , azt a system es hibát ugyanúgy kiírta, ugyanugy instabil viszont a szövegbevitel mostüködil ugyanis arrol irok. Légyszi srgítsetek mi lehet a baj mit csináljak.

2016. jún. 3. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
gyari visszaallitas segit
2016. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a nevek, tel számok, üzenetek, jegyzetek is elvesznek? Mi még?
2016. jún. 3. 22:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha most telepítem a rendszerfrissítéseket, amiket mellöztem, azzal jót vagy rosszat teszek?
2016. jún. 3. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

az nem fog hasznalni, sot lehet hogy teljesen leblokkolod.

eloszor gyarizni kell.

a telefonszamokat mentsd ki eloszor a google fiokba, nem fognak elveszni

2016. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!