Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Huawei telefon...

Szerintetek a Huawei telefon jó minőségű?

Figyelt kérdés
Olyat vettem szülinapomra és olcsó is volt de. A barátnőm azt mondta hogy egy idő után be fog fagyni.. Megijedtem de ez igaz???? Mg amikor töltöm a hátulja meleg.. Ja meg a Simkártya sem megy bele.. Pici Sim kellene bele???
2016. jún. 4. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban Huawei Y560-LO1
2016. jún. 4. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy kell kérni és adnak is. Pici Sim.
2016. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De amikor toltom akk miert meleg a hatulja??? Es am jo telefon?? Es le fog fagyni?? Vagy csak ijesztett...
2016. jún. 4. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem y550 van egy éve most utóbbi időben akadozik de leszedtem a cm boostert(vagy mit) és napi 2x tisztítom a ramot és megy szépen kivéve amikor frissíti az alkalmazásokat vagy töltök le valamit

De lehet a rendszer frissítés miatt akadozik mert azpóta van ez

2016. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Es a hatulja miert meleg ha toltom???


De amugy koszonom szepen majd odafigyelek.... Egy ev garanciaja van

2016. jún. 4. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vészes csak ha használod közben

Szerintem azézrt mert nincs ott csak megvastagítva egy milivel a hátlap a többi telónál van szivacs is ott

Mármint az akksinál

2016. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem nagyon koszonom szepen ha meg barmi barmikor kerdesem lenni irhatok privibe??? :)))
2016. jún. 4. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha ja és észrevétel havonta egyszer min indísd ujra az akadozáson az is segít rendszer frissítés után is indísd ujra (ezek személyes észrevételek)
2016. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!