Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem (el is lopták) a...

Elvesztettem (el is lopták) a telefonom?

Figyelt kérdés

Hát már szinte búcsút is mondhatok neki... :/

Jelentettem a rendőrségen, a SIM-kártyámat is tiltattam. Mivel a telefon értéke nincs 50.000 Ft értékű, így nem is indítanak nyomozást az ügyben. Egy jegyzőkönyvet írtak csak.


Nos a problémám az, hogy nem mondtam el a szüleimnek az esetet, hanem vettem egy másikat, egy ugyan olyat. Attól tartok, hogy vajon a Rendőrség fog postán küldeni egy levelet ez üggyel kapcsolatban? és ha igen, mennyi időbe telik, míg postára dobják.


Az a baj, ha ezt megtudják itthon kb megölnek :/


2016. jún. 4. 21:38
 1/4 Boda Gergő ***** válasza:
Hát eléggé buta vötleted volt, hogy nem avattad be a szüleidet az esetbe. Igen a rendőrség küld majd egy levelet, amikor lezárja az ügyet, amiben megírja,hogy a telefonnal kapcsolatos nyomozás nem hozott eredményt. Mond el szüleidnek még nem késő, hidd ell jobban jársz mint ha nem tőled tudják meg majd.
2016. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De épp ez az... hogy nem is nyomoznak majd utána. Kérdeztem a srácot, akivel a jegyzőkönyvet írtam, hogy fognak-e valamit tenni ez ügyben? Hát igazán semmit, mivel a törvény írja elő, hogy 50.000Ft érték alatti tárgyakért nem indítanak nyomozást.

Szóval kb felesleges volt bemennem a rendőrségre is. Kb csak magammal csesztem ki, ha küldenek ki egy levelet.


Tudom, hogy hülyeséget csináltam, hogy nem figyeltem és nem is szóltam senkinek... De ebből nagy balhé törne ki, és ezt elkerülöm (halasztgatom)...

2016. jún. 4. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem kell pánikba esni és letiltogatni mindent.

Semmi értelme.

Ha csak szimplán elveszett, esély sincs a megtalálásra így.

2016. jún. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boda Gergő ***** válasza:
100%
Ha már jegyzőkönyv készült akkor a rendőrség foglalkozik az üggyel, más kérdés hogy semmit sem fognak ez idő alatt tenni. Majd hat hónap múlva kapsz egy levelet melyben megírják, hogy a nyomozati szakasz nem vezetet sehova, az ügyet lezárják.
2016. jún. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!