Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az történt velem, hogy kaptam...

Az történt velem, hogy kaptam előfizetéses telefonomra pénzt, ezt bankkártyáról utalták. Tudom, hogy csak feltöltős kártyára lehet pénzt küldeni, ezért érdekelne, hogy most mi van?

Figyelt kérdés
Azt írta az internetbank, hogy sikeres tranzakció. Most az a pénz elveszett, vagy van olyan, hogy levonják a havi számláról? Nem kaptam a telefonra semmiféle értesítést.
2010. ápr. 11. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy
2010. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de én komolyan kérdeztem.
2010. ápr. 11. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előfizetéses telefonod hogyan szoktad fizetni? Gondolom pénzt utalsz egy bankszámlára. Nos, ha a pénz küldője is erre a számlára utalt, és megjelölte, hogy mire küldte a pénzt, akkor az beérkezett, a te nevedre. Ha nem jelölte meg, akkor csak beérkezett, de nem tudható mire?
2010. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem utalással szoktuk kifizetni, hanem havonta csekken. Aki feltöltötte, az meg a saját internetbankjáról töltötte fel, mint feltöltős telefont, és azt írta neki, hogy sikeres volt.
2010. ápr. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!