Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szegedről rendeltem egy...

Berti12 kérdése:

Szegedről rendeltem egy iphone 6 készüléket 120 000ft-ért. Utánvételes postában egyeztünk meg. Én nyíregyházán lakok. Mennyi idő alatt jön meg a posta, es kb mennyi lesz a vég összeg, amit ki kell fizetnem a postának kiszállításkor?

Figyelt kérdés
az utánvételes azt jelenti,h amikor megjön a postás kifizettem a 120ezret es postaköltséget?ugye itt nem kell semmi bankszámla v hasonló,kézbe odaadom a pénzt a postásnak és annyi?

2016. jún. 5. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz hogy megkapod-e...
2016. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez azt jelenti, hogy csak a vételárat + postaköltséget kell kifizetned. Ez a csomag méretétől és súlyától függ. Viszont ha magánszemélytől vetted, imádkozz, hogy tényleg azt kapd ne egy darab fát, v. vmi ilyesmit. Mivel a csomagot nem bonthatod ki amíg ki nem fizetted és át nem vetted, még az utánvét sem garancia semmire!
2016. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy érvényes személyin kívül más nem kell.
2016. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem,remélem nem ver át..rendes palinak tűnik,fb is bejelölt meg minden :)..remélem nem egy patkany
2016. jún. 5. 09:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd kapsz egy klónt aztán pisloghatsz
2016. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amint ott a csomag, fizetned kell, holott még ki sincs bontva. Miután elmegy a postás, utána látod meg, hogy mit kaptál. volt aki kartonokat és szivacsot meg elemeket kapott telefon helyett vagy órát. vagy számológépet. Onnan meg csak pislogsz.

Figyi, ha én is szépeket írok és bejelöllek fb-on akkor nekem is fizetsz 120 ezret?

2016. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleid ebbe belegyeztek, hogy így előre kicsengess ennyit azt nem értem hogy hogy lehetsz ennyire naiv, amikor a gyakori is tele van iphone-os átverésekkel, hogy még akkor is nehéz megmondani, hogy eredeti-e amikor a kezedben van a telefon, ha mégis eredeti, lehet szimplán lopott, azt is bebukod, nem tudom, de sztem ha még lehet, azonnal mondd vissza. Menekülj.NEM SZABAD ÁTVENNED, és hátha visszaküldik, hogy kézbesítetlen. Máshonnan is meg tudod már kapni ennyiért.
2016. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátoj, jó drága tanulópénz lesz ez neki.;-D
2016. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne bántsátok, hát leírja hogy bejelölte fészbukon, meg minben. ???. Hát nem elég ez nektek ?
2016. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkaptad már? Ugye, jó?
2016. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!