Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másfél éves, Samsung Galaxy...

Másfél éves, Samsung Galaxy S4 Mini telefonommal rengeteg probléma van május eleje óta. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Először is a legfőbb probléma az,hogy a Google Szolgáltatások nagyon szarakodni kezdett,leállt,több programmal együtt,hibakódokat írt ki stb. Aztán egy este újraindítottam de elaludtam közben és arra keltem hogy csak a töltési szintet jelző elemig tölt be,de az se mutatta hány százalékon van a teló. Aztán eljutott a a telefon típusát jelző feliratig,de nem volt tovább.Végül elvittük szervizbe ahol a képeim negyedét le tudták szedni és újra rakták az egész szoftvert.2 napig volt jó,aztán megint előröl kezdte,csak most már ahelyett hogy nem töltött volna be újraindításkor,magától kapcsolt ki és be,minden alkalommal olyan volt mintha teljesen új telefont vettem volna,csak az SD kártyás tartalom maradt meg.Ez hetente megtörtént.A legutóbbi alkalommal,azaz ma,kiírta hogy a Google Play Szolgáltatások leállt,ezek után minden más is.A TouchWiz,az Óra,csak egy valami működött amíg ki nem akartam belőle lépni,a Tumblr. Aztán lezártam,és 5 percnyi szenvedés után kezdte el érzékelni,hogy próbálom feloldani. Semmit nem segített.Jó,kikapcsoltam.Most,a telefon típusát mutató feliraton túljutott,de a Samsung villogó logójánál megállt,hiába indítgatom újra.Én már a hard reset-nek is örülnék,de nem történt semmi,akármilyen gomb kombinációt is próbáltam,csak megint kikapcsolt.

Kuka?Csak mert még jó ideig nincs lehetőségem új telefont szerezni,de szükségem lenne egyre.



2016. jún. 5. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne kuka? Még van fél év garid rá. Vidd vissza a szervizbe.
2016. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve! Ha szeretnél egy megbízható telefont, akkor gyűjts pénzt egy normálisra, pl. Nexus 5X, iPhone SE, stb...
2016. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!