Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tettem egy új rom-ot egy...

Tettem egy új rom-ot egy Lenovo S660 telefonra. Egy pár napig minden rendben volt, aztán újra indult és a TWRP menü jött be. Ebből viszont nem lehet kimozdítani minden újraindítás után ez fogad. Találkozott már ezzel valaki?

Figyelt kérdés
Próbáltam új romot feltenni, de akkor meg hibát dob az SP Flash Tool.

2016. jún. 5. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen romot próbáltál sp flash toolal? driver fent van?
2016. jún. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A needrom.com-ról szedtem le egyet, amit már többen próbáltak. Látszólag nem is volt vele semmi gond, egy hétig ment, aztán történ valami ami ezt okozta. Azóta próbáltam felrakni ugyanazt, sőt már egy másikat is, de akkor meg az SP Flash Tool dob az egész folyamat végén valami Checksum.ini hibát. Pedig korábban elsőre felment, nem volt semmi gond.
2016. jún. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!