Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép állandó jelleggel...

A számítógép állandó jelleggel újraindítja magát. Vírust nem találok. Újraindítás után az érzékelőkkel mért hőfokok rendben. Mi lehet a probléma? Hol kezdjem a hibakeresést?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld működés közben is a processzor hőmérsékletét. Ha az alaplapodhoz nincs külön ilyen program, akkor pl. az Everest-et használd. Lehet, hogy a hűtéssel van a gond és a gép 'vészleáll' egy bizonyos hőfok után.
2009. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Rendszeresen figyelem.45-47fok körül van.Most levettem a gép oldalát egy ideje megy.Az a röhej hogy összesen 6db ventilátor van és mind működik.
2009. júl. 2. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nézd meg!

Start>Vezérlőpult>Rendszer>Speciális>Indítás és helyreállítás>Beállítások>Rendszerhiba>>>Automatikus újraindításnál a pipát vedd ki!!

Nekem legalábbis ez volt.

2009. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pipa ott volt.Kérdezem nem lehet káros következménye ha nem indul újra a gép.A pipa kivétele után rendszerhibánál ki fog nekem írni valamit?
2009. júl. 2. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (15:30-as)

Nekem eredetileg nem volt ott, én raktam be a pipát, de utána állandóan újraindult a gép, vagy 1-2 hét után kivettem!

Egyébként kiírja a rendszerhibát egy hangjelzés kíséretében.

De akkor sem szoktam újraindítani, főleg ha tudom miből adódott a hiba!

2009. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy spontán indul újra, vagy játék, vagy valami nagyobb program használata közben?
2009. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Változó!Általában játék vagy film közben.DE előfordult már,hogy csak a képernyő kímélő ment.
2009. júl. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!