Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbit írja ki az itunes:E...

Az alábbit írja ki az itunes:Ez az iPhone nem használható, mert a szükséges szoftver nincs telepítve. Futtassa az iTunes telepítőjét az iTunes eltávolításához, majd telepítse az iTunes 64bit-es verzióját. Ötletek?

Figyelt kérdés
Már több mindent kipróbáltam, újra lett telepítve, frissítések megvoltak. Az illesztőprogramot is újraindítottam, de továbbra sem volt jó. Pár napja még semmi gond nem volt, simán szinkronizáltam.

2016. jún. 7. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

regsvr32 vbscript.dll


itt van mit kell csinalni:

[link]


I got it. I just first uninstalled iTunes then this:

1.Open up the Command Prompt as an Administrator (Go to All Programs > Accessories and Right Click on Command Prompt and then choose Run as administrator)

2.Type cd C:\Windows\SysWOW64

3.Type regsvr32 vbscript.dll (This registers VB Script with your computer.)

4.Now install iTunes as you normally would by double clicking on the install program and wait for iTunes to finish installing.

5.Type regsvr32 /u vbscript.dll (This unregisters VB Script with your computer.)


magyarul:

szedd le az itunest

cmd-be admin joggal futtasd: regsvr32 vbscript.dll

tedd fel az itunest

regsvr32 /u vbscript.dll

2016. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!