Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilosok, nektek nem...

T-Mobilosok, nektek nem számláz kicsit gyanúsan a T-Mobil?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lettem Telekom előfizető, olyan csomagra fizettem elő, ami havi 4000 forint, ami teljesen lebeszélhető, és 3 számot ingyen hívhatok (összesen 300 perc erejéig).


A 3 ingyenes számnak beállítottam a családtagjaimat, mert leginkább velük beszélek, ezen kívül alig telefonálok, ismerősökkel leginkább Facebookon beszélek, csak ritkán telefonálok.


Ennek ellenére eddig minden alkalommal több lett a számlám, mint 4000 forint, átlag 5000-eket fizetek/hó.


Szoktam nézegetni a részletes havi számlát, és egyszerűen nem értem ki hogy jön ki pl. a mostani hónap 5000-es összege sem. Egész hónapban ~270 percet beszéltem, de ebből közel 230 a 3 ingyenes szám volt, szóval 40 percet beszéltem csak nem ingyenes számokkal, még ha a legrosszabb percdíjjal számolok ez akkor is max 1200 forint lenne, ami bőven a 4000 forintos lebeszélhetőségen belül van.


Én nézem rosszul a számlát, vagy (feltételezhetően direkt) rosszul számláz a Telekom?



2016. jún. 7. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ugyfelszolhgalatuk segitsegevel kideritheted.

De nem artana a szerzodest sem elolvasni.

2016. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész véletlenül nem hálózaton kívülre telefonáltál abban a 40 percben. Vannak ugyanis díjcsomagok ahol csak a hálózaton belüli hívásokra jó a havidíj.
2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


De, ez volt a helyzet. Mielőtt elkezdtem volna ügyfélszolgálatot hívogatni átolvastam még egyszer a szerződést, most alaposabban, és észrevettem, hogy csak hálózaton belül lebeszélhető.

2016. jún. 8. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla. 3 éve kártyás lettem, előtte használtam Mix díjas előfizetést.
2016. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!