Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani 120 ezer körül?

Figyelt kérdés
A szüleimmel abban egyeztünk meg, hogy gyűjtsek telefonra, és ha elég pénzem összegyűlik, a másik felét kifizetik. Na nekem nyár végére össze fog gyűlni 60 ezer forint, és még anyáéktól is kapok ennyit. Ilyen árban milyen telót tudtok ajánlani egy tizenéves gyereknek?

2016. jún. 7. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
LG G4 bőven megfelel.
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%

Tizenéves gyereknek???? Anyáék kipótolják a másik felét?? (60 ezerről beszélünk könyörgöm!)


Tizenéves gyereknek minek 120 ezerért telefon????????????????????????


Felnőttnek se kéne ennyiért, nem, hogy gyereknek!

2016. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
#2.Ezzel egyet értek.60K egy havi minimálbéres fizetés amiért a mai világban keményen meg kell dolgozni.
2016. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz semmi közünk másnak honnan van pénze, ennyire nem kell irigynek lenni.Nem ez volt a kérdés.
2016. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hacsak nyár végén lesz aktuális akkor várj még vele. Lehet amit most kinézel típust addigra már nem fogják árulni, lehet jönnek új, szebb és jobb típusok ami lehet jobb vétel lesz. Szóval érdemes várni amíg ténylegesen meg nem lesz a pénz.
2016. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én nemrég vettem LG G4-et, nem bántan meg, nyugodtan tudom ajánlani.

Esetleg az új Nexus-okat is érdemes megnézni, hátha.


Bár szerintem sem feltétlenül kell ilyen drága telefon egy gyereknek, de ha megteheti, miért ne?

2016. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+1 G4
2016. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90 ért Huawei Honor 7 a maradrk pénzből meg vegyél ra tokot
2016. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!