SOS! Mi legyen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Wtf?? Mi a kerdes??
2016. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pénz nekem
2016. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a telefonom önálló életet él, úgy gondolta hogy elküldi a kérdést leírás nélkülxD


Az lenne a gond hogy a telefonom 2 napja hihetetlenül gyorsan merül(eddig is gyorsan merült de nem ennyire).

Amikor ki van kapcsolva semmi baja de amint bekapcsolom a szemem előtt megy le a számláló.Még csak fel sem oldom, csak simán be van kapcsolva és pár percre az asztalon hagyom, már le is ment 10-20 százalék.Emellett borzalmasan túlmelegszik ahogy bekapcsolom egyből.

A szervizes azt mondta hogy szoftvert kell frissíteni, pénzért meg is csinálják de minden kép, videó dokumentum, stb. törlődni fog:/

Tényleg ez lehet a baja? Hiszen meg se nézte a telefont, lehet hogy csak az aksinak van baja, nem?

2016. jún. 8. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Csak nem Samsung szervíz? :D Ők szokták azt csinálni hogy meg se nézik,és szoftverfrisítést mondanak egyből.
2016. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1, Milyen telód van?

2, Szerintem akksi csere

2016. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az aksi kezdi elengedni magát
2016. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De igen samsung szervízxD

Éreztem én hogy valami nincs jól, hiszen meg se nézték:D

Egyébként samsung galaxy S2.

És az akksi miatt forrósodhat fel a telefon?

2016. jún. 8. 18:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát velük nem igazán tudsz mit kezdeni. :D Max ha a szoftverfrisítés után vissza viszed hogy továbbra se jó,utána küldik el egy másik szervízbe,akik vagy megtudják csinálni vagy nem XD


Ha már nincs rá garancia vidd másik szervízbe :)

2016. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nincs má rá garancia.

Biztosra akarok menni hogy nem akksi hibás, mert nagyon nem akarok szoftvert frissíteni, csak utolsó lehetőségként.

Meddig bírja egy okostelefon akkumlátora mindennapos használat mellett. Mert ez már 3 vagy 4 éves.

2016. jún. 8. 18:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad h gyorsan merül meg forrósodik,akkor biztos h az akku. Nézd meg h nem kezd-e horpadni az akkumulátor,mert nekem is volt ilyen de az felrobbant
2016. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!