Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonok kijelzőjének a...

Evil kérdése:

Mobiltelefonok kijelzőjének a felbontásában mi lesz a következő lépés?

Figyelt kérdés
Általában a most kiadott telóknak 240*320-as a pelbontása (tudom,hogy van ennél nagyobb is).Meddig lesz még ez az állapot?Mikor vezetnek be valamilyen magassabb felbontású kijelzőt az átlagos telefonokba is?
2008. szept. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

480 X 800 lesz az új felbontás a HTC HD-ben:

[link]

2008. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A technika és a feltalálók, stb. sokkal gyorsabban haladnak a kutatásban mint a fogyasztó társadalom, ezért hiába hogy már simén tudnának csinálni 800*1200 as felbontású mobilt, egyrészt nem használná ki egyik alkalmazés sem, másrészt ettől még nem fogják megvenni a telefont. Egy ilyen ugráshoz gyorsabb, nagyobb teljesítményű hardver is kell a mobilba, ami kiteszi a képernyőre a képet...


De amúgy szerintem 2 éven belül megduplázódik a mobilok képernyőfelbontása, és a kamera megapixel száma is (az utóbbi talán triplára?..) de ami biztos, az érintőképernyő nagyon gyorsan el fog terjedni.

Ami csak később jön, és nem várható az elkövetkezendő 5évben, az a holografikus megjelenítés, és a decontact vezérlés, amitől a mobil már amúgy teljesen más lenne, hisz az ujjaid a levegőben mozognak, ezzel irányíod a levegőben lebegő 3d-s képet...


Én a helyedben nem aggódnék, mert eddig mindig csak gyorsult a fejlődés, a színes képernyőt lehet hogy csak 25 év alatt sikerült összehozniuk, de a jövőbeli finomságokra nem lesz szükségük 10 évnél többre... -> egyre több fejlesztő és kutató, egyre több fogyasztó s bevétel, egyre gyorsabb kivitelezés és fejlődés....

2008. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!