Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a Samsung Galaxy S6...

Ellopták a Samsung Galaxy S6 Edge telefonomat be lehet még mérni?

Figyelt kérdés

Ellopták ma a telefonomat a munkahelyemről, kb 5 perc alatt történt az egész és már ki volt kapcsolva. Egyből hívtam a rendőrséget. Mivel a munkahelyemen van kamera és az illető visszajáró vendég egyből kimentek hozzá, de nem ő ment haza a kocsijával, hanem a férje.

Kérdésem a következő. Feljelentés egyből megtörtént, elvileg házkutatás is lesz ma. Telefonomon van "Lopás biztosítás" és még ujjlenoymat zár is. Egy eléggé okos telefonról beszélünk.

Be lehet ezt mérni IMEI szám alapján? mert tényleg egyből lett intézkedve....vagy buktam?



2016. jún. 10. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs netkapcsolat, nem lehet bemérni. De ha be is lehetne, a magyar rendőrség nem foglalkozna vele.


Ha a házkutatásnál megtalálják, akkor jó. Azért ha kamerafelvétel van a lopásról, és pontosan lehet tudni, ki lopta el, az nem olyan rossz helyzet.


Ha egy ismeretlen lopta volna el, már végleg keresztet vethetnél rá.

2016. jún. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk bejelentem a rendőrségen, aztán a feljelentést csatolom a Samsungnak küldött levélben és ők bemérik és odaküldik a zsarukat.

A leírásod alapján otthon sem vagy olyan rossz helyzetben.

2016. jún. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága készülékről van szó, ezzel már foglalkoznak a rendőrségen is.
2016. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Egyenlőre semmi hír, de 100%, hogy az az illető volt akit feljelentettem, mert más nem volt az üzletben.

Majd alakul. Jövőhéten már csak mondanak valamit.

Ha meg nem akkor meg jól megszívtam, mert a biztosító is elutasított, mert "nem erőszakkal, vagy betörés által lopták el a telefont"....Vicc ez az egész..Csak engem meg úgy beszéltek rá, hogy bármi is történik főleg ha ellopják kapok másikat.

Azaz még 2 évig fizethetem a számlát :DDDDD

2016. jún. 12. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy 150 kilós ismerősöd, kérd meg, hogy beszélgessen el azzal, aki ellopta. Többre mész vele, mint ha a töketlen rendőrségre várnál, a saját pö'csüket sem találják meg szerintem, nemhogy egy ellopott telefont.
2016. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem iPhone 5S készülékem lopták el még decemberben, ismeretlen tettes ellen tettem feljelentést de a készülékről már lemondtam, aztán március elején hívtak hogy meg lett a mobil amit vissza is kaptam, úgyhogy annyira nem reménytelen a dolog. Sok sikert.:)
2016. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!