Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 hiba?

Makker bolha kérdése:

Samsung galaxy s5 hiba?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ha a képernyő világítás leveszem minimumra akkor a képernyő alsó része világosabb mint a felső de alsó rész csak 1/4 a képernyőn. Ez normális vagy mi ? Rendesen nem látszik csak nagyon kis fenyeronel :( ez hiba ? Vagy lehet aligatni valahol ? (Azóta ilyen mióta felraktam a sigyc GPS -t ) legalább is addig nem vettem észre. Még anyit hogy a sigyc Ben bent meg magasabb fenyeronel is lehetett látni meg a színek is mások voltak azon a területen :( restart után is ugyan ez és mart töröltem is ezt a sigyc et :( pls help

2016. jún. 10. 12:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg anyit hogy a fehér színekben vehető észre színes dolgoknak nem látszik
2016. jún. 10. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Most próbáltuk ki és nem világosabb. Egyenletes a fényerő. De nem a Sygic okozza, az rajta van nekünk is.
2016. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsolt0005 válasza:

Kérdező avgyok :)


De nekem is egyenletes, csak a legesleges leg kisebb fenyeronel nem. Ugy nezed meg hogy valami fehér képet nézel a telónn es sötét szobában vagy. nalam is nehezen eszreveheto de en eszre vettem :) Vagy a energia takarekos modot kapcsold be ami meg sotetebb képet ad, ha akkor is jo a kep akkor tenyleg szerviz kell :/

2016. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy néztem direkt.
2016. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az energia takarékos egy külön tészta, ott a LED háttér világítás miatt előfordulhat, de az nem hiba.
2016. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!