Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ról mi a vélemén...

Windows Phone-ról mi a véleményetek? Android VS WP.

Figyelt kérdés
Windows Phone-ról mi a véleményetek? Android Vs Wp. Melyik a jobb?

2016. jún. 10. 19:00
 1/5 anonim válasza:
Nekem WP-m van de nem szeretem.Legfőképp az áruházát.Nagyon sok alkalmazás nincs,ami androidon van.Amúgy egész jó kis telefon lenne ha ez a gond meg lenne oldva.
2016. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WP-m van, nekem jó, nem vírusosodik és nem lassul. Persze jó lenne minden ami androidra van, vagy legalább a fele.
2016. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A WP nem ajanlom mert annak marannyi
2016. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A WP haldoklóban van mint anno a Symbian kb 2011-12-ben, ezért nem éri megvenni
2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Melyik Android és melyik WP? Ismerősöm cserélte androidos (csúcs)készülékét Lumiáran az időtállósága miatt. Nem bánta meg, pontosan azt kapta, amit szeretett volna. Egészen addig, amíg nem frissült...

Most egy S7 Edge-t használ, ami egy darabig megteszin mindenesetre a bughalmaz WP10-hez képest jóval megbízhatóbb. Az alkalmazásbolt meg a játékok teljesítménye nem számít, mivel számára a telefon munkaeszköz, a lényeg a megbízhatóság. Ebben viszont a WP10 eléggé csehül áll...

2016. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!