Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Nokia Lumia...

Hogyan tudom a Nokia Lumia 930-as készülékemet Windows 8.1-ről Win.10-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam megoldható hogy frissítsem de ne tudom hogy hogy. Egyébként lassan váltok androidra mert nem nagyon szeretem a lumiát csak kiakarom próbálni hogy milyen win.10-en!köszönöm a válaszotokat! :)

2016. jún. 10. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Upedate advisor app leszed áruház (frissítési tanácsadó) azzal a hivatalos w10 re frissítheted. Vagy az insider slow ill fast ring. Ezzel a tesztverziót teszed (hivatalostól frissebbek, főleg a fast ring, de lehetnek hibák) nekem is 930 van, október óta fast ring w10. Szeretem. Már akkor sokkal jobb volt a wp8.1 nél.
2016. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!