Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iphone 6s, samsung...

Szerintetek iphone 6s, samsung galaxy s6 edge+ vagy sony xperia z5? (2 évre venném aztán cserélek)

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
+1 iPhone 6s
2016. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak 2 évre vennéd akkor a Sony, az Iphone-ok hosszú érik meg, ezért 2 évre szerintem felesleges (barátnőmnek 6 éve van egy Iphone-ja és még mindig tökéletes), ezért a 2 évet (szerintem) kibírnád a Sony-val 😃 De persze ha akarod akkor az Iphone is nagyon jó válsztás 😉. Én úgy vagyok vele, hogy ha Iphone-t veszek akkor azt hosszabb távra, de mindegyik nagyon jó telefon 😀
2016. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:D első válaszoló, azt, hogy "+1" akkor szokták írni, mikor valakinek osztod a véleményét.


6Sre szavazok én is

2016. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha erdekel mas is akkor s7 edge nagyon jo mobil
2016. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En nem tudom mire vagytok oda azert a 6s-ert :'Daz s6 edge + szerintem sokkal jobb (tapasztalatbol mondom)nah meg iphone arak felhaboritoak szerintem 140k nem olyan sok de vagy 200k az mar igen
2016. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!