Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 vs IPhone 6S,...

Samsung S7 vs IPhone 6S, vélemények?

Figyelt kérdés
Most jött el az a nap, hogy új telefont veszek/rendelek. Viszont mindkettőhöz erősen húzódom, de nem tudok dönteni. Vélemények, tapasztalatok? :)
2016. jún. 12. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már vagy 1000x ki lett vesézve. Mindkettő jó, Mindkettő a jelenlegi legjobb. A kérdés hogy mit preferálsz, Android vagy IOS. Nekem S7 Edge van és a legjobbnak tartom. Jobbnak egy kicsivel mint a 6s-t.
2016. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg 6S van, és semmiképpen sem vennék helyette Samsungot, arról váltottam, bár nem S7-ről, de Galaxy S széria...
2016. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1:

Van egy sanda gyanúm, hogy az S7-ről nem váltottál volna. :)

IOS vagy Android. Ma már mindkettő stabil. Én jobban preferálom a nyíltabb rendszereket.

Gyorsaság. Bár a teszteken a végeredmény ici-picivel a 6s felé billen, de ez jó részt a kijelző felbontás miatt van. Az iPhone felbontása jóval kisebb. Ezért a játékok betöltésénél pár másodperc előnye van. Ezt szívesen beáldozom a szebb képért.

A kamera. Ennyi pénzért már lényeges hogy milyen. Nos el kell ismerni, még egy fanatikusnak is, hogy az S7 ebben lényegesen jobb, főleg ha kicsit gyengébbek a fényviszonyok. A családban van egy elfajzott, :) akinek 6s van, tehát ténylegesen van hasonlítási alapom. Nem nehéz kitalálni hogy melyik kép mivel készült:

[link]

[link]

Rossz hír, de az S7 aksija jó! Elég sokáig bírja.

Kapcsolat. Többször hallani iPhone tulajoktól hogy minek bt hogy képeket kűldjél? Nos, mert sokszor nincs kéznél kábel, a megosztó portálok rontanak a minőségen, ahogy az MMS is. Meg aztán nem csak arra jó a bt. Egyből ki tudom tenni a képeket a tévére, rá tudok csatlakozni kábel nélkül a házimozira, és még vagy kismillió dologra. Ha már ennyi pénzt kiadok, akkor ezek a kényelmi funkciók legyenek már alap dolgok.

Tévedés ne essék, nem szarozom az iPhone-t. egy nagyon jó készülék a maga nemében!!! Ráadásul, (ne legyen belőle sértődés) hülyebiztos.

2016. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!