Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 vélemények,...

Samsung Galaxy A5 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen telefonja van, arra lennék kíváncsi, hogy milyen? Sok a gond vele vagy jól működik? Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 20. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétkezes telefon, nem könnyű fogást találni rajta, sok embernek az "5,2-es kijelző már tepsi (személy szerint nekem is). Egyébként nincs vele probléma.
2016. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nekem az van és imádom gyors,szép képeket csinál ha ez is számít, az hogy két kezes telefon az igaz, elég vékony, és ami nekem fő szempont h a hátulját és oldalát nem könnyű karcolni ilyen furi felülete van de megéri rá tokot venni nekem üvegfólia van rajta és a hátuljára pedig szilikon tok egyszerű használni és egyszerűen szuper
2016. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gondolkozom még.

Várok még válaszokat, mik az előnyei, hátrányai.

2016. máj. 20. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz telefon, szép telefon csak a szokásos Samsungos túlárazás. Hacsak nem fontos a Samsung logó a telefonon kapsz jobb paraméterekkel rendelkező készüléket is.
2016. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem bonyolult kezelni? Mivel androidos nincs vele probléma?
2016. máj. 20. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem azert van vele problem mert androidos hanem azert mert Samsung.... nem ajanlom
2016. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

touchwiz és túlárazás

ez a baj a samukkal

2016. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy tapasztalok vele? Előnyök, hátrányok?

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

2016. máj. 20. 23:02
 9/13 anonim válasza:
100%
Nekem is A5 öm van...Szuper de tényleg nagyon jó telefon volt kb 3 hónapig, onnantól kezdve elkezdett belassulni, lassan töltöttek be oldalak, nem vitte olyan szépen a gameket sem, csináltam gyári adatok visszaállítását, minden rendben ment megint de aztán két, három hónap után megint jött ez a belassulósdi szóval ha neked nem gond az hogy havonta törölnöd kell mindent a telódról hogy működjön rendesen akkor ajánlom. Viszont ha gyors telefonra vágysz ami nem lassul be x hónap után akkor inkább ebben az árban vegyél iPhone 5öt vagy már talán 5s t is használtan és az garantáltan jó telefon marad 3 évig is nem csak 3 hónapig.
2016. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen ilyen gondokra gondoltam, mint amit írtál. Nekem a régi telefonom Sony Xperia L volt, és ugyanilyen volt. Az android miatt kérdeztem, hogy lehet hasonló problémák lépnének fel ezzel is. Most Lumiám van.
2016. máj. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!