Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC 10, iphone6S és a sense...

HTC 10, iphone6S és a sense ui Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a HTC 10 szerintetek árkategóriájában milyen készülék, érdemes lenne-e azt venni. A HTC milyen márka mert nincs vele tapasztalatom és szerintetek a HTC jobban megérné az iphonenál(fő szempontok: 1 év után ne veszitsen a gyorsaságából(mert hosszab távra venném), valamint a gyorsaság).

Továbbá még annyit kérdeznék hogy a sense ui az milyen (ezt úgy értem hogy nem akad, nem bugos stb.(ha lehet akkor saját tapasztalatot)) mivel még nem volt HTCm ezt nem tudom.

ui: iphone 6Sből a 64Gbosat veszem tehát a tárhely különbség nem lényeg.

A választ előre is köszönöm.



2016. jún. 12. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdés nem a márka, hanem, hogy iOS vagy Andorid?


Mert a két készülék között ez a legnagyobb különbség.


Egyébként a HTC valamikor nagyon jó cuccokat gyártott, volt nekem is ezer éve, de mostanában inkább a csődközeliségről szólt a cég, az új cuccaikat nem ismerem.

2016. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válasz részben helyes.. azt kell eldöntened IOS vagy Android. HTC felső kategoriában nagyon jó, nincs lassúlás, nincs akadás. Jelenleg HTC M9 készülékem van, imádom. Nagyon jó anyaghasználat, fém nem szappantartó műanyag. Talán a kamerát emelném ki, amiben a HTC telefonok gyengélkednek a konkurációhoz képst
2016. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szivesen halgatom meg mások véleményét is, de számomra a kamera nem annyira fontos.Köszönöm még egyszer
2016. jún. 12. 21:36
 4/4 Nordzsesz ***** válasza:

"Talán a kamerát emelném ki, amiben a HTC telefonok gyengélkednek a konkurációhoz képst"


A 10-es HTC-nél ez is már a múltté...

A Sense pedig egy kíválóan optimalizált felület nem akad nem búgos ellentétben pl. a Samsung megoldásával.

Továbbá nekem az tetszett, hogy nincs telepakolva szükségtelen alkalmazásokkal a teló, csak amire valójában szükség van a "normális" használathoz ha valakinek ennyi nem elég az úgyis letölti ami kell és nézegeti a reklámokat:)

2016. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!