Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb telefon? -Samsung Galaxy s6 edge+ -Samsung Galaxy note 5 edge -Iphone6s Plus INDOKLÁSSAL

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
S6 plus nagy és iphone kell ennél több?
2015. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de a note 5 edge van egy csomó plusz funkciója de viszont nincs benne infra port de iphone 6s plus ba van
2015. okt. 26. 20:15
 3/8 anonim válasza:
A samsung még nem is adott ki note 5 edge nevű telefont :D
2015. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Akkor mar inkabb az iphone, MERT tobb samsungom is volt es mindegyik akadozott es lefagyott es kikapcsolt magatol fel-1 ev utan na meg egyik ismerosomnek samsung s6 teloja van es csinalt kb 100-200 kepet meg par videot es egybol elkezdett fagyni a teloja.. :S amugy meg nem rosszbol de nincs olyanja a samsungnak hogy s6 edge+ :D
2015. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A hármas vagyok, szerintem az s6 edge lenne a legjobb, nekem nagyon tetszik, de jelenleg nincs rá pénzem.

Az előző válaszával nem értek egyet teljes mértékben. Ha azt mondod hogy az s6 akadozik, elhiszem, lehet hogy tipushiba, nekem s5öm van kb 1500 képpel és pár videóval, nekem hiba nélkül működik. Elötte s3mam volt, azzal tényleg volt 1-2 gond de csak az utolsó pár hónapban.

2015. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Csak megsúgom, hogy létezik Note 5.

Edge plus-t pedig a szolgáltatók is értékesítenek már. Hamarabb megérkezett, mint az 6S Plus.

Igazából ez a te döntésed. Mind három telefon külön világ.

Az valóban igaz, hogy a samsungoknak betegsége a lassulás és lefagyás , azonban ez inkább a kivehető akkumlátorosokról mondható el.

Nekem Edge Plusom van, imádom az arany színét, a különleges ívelt designt , 1 hónapja van meg, kifogástalan a telefon.

Az iphone mára egy presztízs lett , semmi más. A használók 80% ki sem használja a tudását, mert képtelen rá.

Szerintem nem egy gyerekeknek való telefon...

Döntsd el , hogy Ios rendszer vagy android.

2015. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Note 5 igen, note 5 Edge nincsen, de biztos lesz..
2015. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik rossz. A Smasung azért, mert be tud lassulni, az iFos meg azért, mert nem tud többet egyiknél sem, drágább áron.
2016. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!