Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s6 32gb vélemén...

Samsung Galaxy s6 32gb vélemények?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó telefon, de egy nagy hibája hogy nem lehet bővíteni a memóriát sd kártyával. Így szerintem 32 Gb-ostól nagyobb kell pl. a 64 Gb-os verziója vagy a 128 Gb-os de az szerintem már nem kell annyi.
2016. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

32gb is elég. (Igaz, a tényleges amit használhatunk az 24gb)


6 nagyobb jaték van a telómom, köztük hearthstone, továbbá több ezer kép, (ezekből több száz qhd-s) aztán több száz zene, +10 alkalmazas amit rendszeresen használok és van még hátra 8 gigám.


64 giga akkor éri meg, ha filmeket akarsz rajta tárolni, máskülönben állandoan szabad lesz rajta egy rakás hely tök feleslegesen.



Tárhelyen kivűl, jó teló, gyors, jó képeket csinál, hasznos a gyorstöltés. Gyári rendszerével lehetnek gondok a multitaskingal, de a 6.01 orvosolja.

Árérték arányban viszont nem egy bajnok.

2016. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!